//Babil 7. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ?

Babil 7. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ?

Star ekranlarında Cuma günlerinin fenomen dizisi haline gelen Babil dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Babil 7. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Babil 7. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 7. bölümde neler olacak?

En yakın arkadaşı tarafından sırtından vurulan İrfan, Egemen’le yüzleşir. Deniz’in ameliyatı için zaman daralırken, Süleyman verdiği borcu geri almanın peşine düşer. İlay, parayı bulup borçlarını ödemeleri için İrfan ve Egemen’i bir araya getirmeye çalışır. Hakan’ın Ayşe’ye olan duyguları konusunda ciddi olduğunu fark eden Kudret, Ayşe’yi daha yakından tanımanın yollarını arar. İrfan, Egemen’i yaptığı büyük hainlik karşısında affedebilecek mi? Deniz, bütün bu aksilikler içinde sağlığına kavuşabilecek mi? Babil’de hayat bütün heyecanıyla devam ediyor.

Babil 7. bölüm fragmanı yayımlandı mı ? Yeni bölümde neler olacak ?

Babil 7. bölümde giyilen kıyafetler

Babil 7. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz eklenecektir. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Sefirin Kızı 10. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ? başlıklı makalemizde sefirin kızı, sefirin kızı 10. bölüm kıyafetleri ve sefirin kızı 10. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.