//Benim Tatlı Yalanım 1.bölümde giyilen kıyafetler

Benim Tatlı Yalanım 1.bölümde giyilen kıyafetler

Star Tv ekranlarında Perşembe günlerinin fenomen dizisi haline gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Benim Tatlı Yalanım 1.bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Benim Tatlı Yalanım ilk bölümü ile ekranlara geliyor! Peki ilk bölümde neler olacak?

Her şey Tatlı Bir Yalanla Başlıyor…
Nejat Yılmaz, kızı Kayra’yla birlikte mutlu bir hayat sürmektedir. Kayra’nın annesi Aylin, Kayra daha bebekken onları terk etmiş, Nejat da küçük kızı terk edilmenin acısını çekmesin diye, annesinin Afrika’da çok önemli görevleri olduğunu söylemiş ve senelerce kızına annesinin ağzından mektuplar yazmıştır. Kayra’nın 6. Yaş doğum günü yaklaşırken, Nejat, Kayra’nın annesi doğum gününde gelmesini beklediğini öğrenir. Nejat, Kayra’yı bu düşüncesinden uzaklaştırmaya çalışsa da küçük kız büyük bir hevesle annesinin geleceğine inanmaktadır. Çaresiz kalan Nejat, senelerdir konuşmadığı eski karısı Aylin’e ulaşmaya çalışır. 

Benim Tatlı Yalanım 1.bölümde giyilen kıyafetler

Benim Tatlı Yalanım dizisinin ilk gününde Suna’nın giydiği yeşil bluz..

Suna’nın dizide giydiği beyaz elbise…

MANGO Woman – 149.99 TL

Sizler de bulunmasını istediğiniz kıyafetleri aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşarak bulunmasında yardımcı olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Erkenci Kuş 44.bölümde giyilen kıyafetler başlıklı makalemizde erkenci kuş, erkenci kuş 18 haziran kıyafetleri ve erkenci kuş 44.bölüm kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.