//Benim Tatlı Yalanım 10. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Benim Tatlı Yalanım 10. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Star Tv ekranlarında Perşembe günlerinin fenomen dizisi haline gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Benim Tatlı Yalanım 10. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Benim Tatlı Yalanım 10. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 10. bölümde neler olacak?

Suna’nın yalanı ortaya çıkacak mı?
Suna Nejat’a aşk itirafı yaptığı mektubu verdiğini zannederek zor bir güne uyanır. Fakat Nejat’a yanlış mektubu vermiştir. Suna kendisini bekleyen asıl tehlikenin farkında değildir, kimliği Hande’nin eline geçmiş, Hande Suna’nın oyununu öğrenmiştir. Hande ise bu durumu Suna’nın yüzüne vurmadan önce tadını çıkaracak, rakibesinin aslında kim olduğunu, kimlerin bu yalana dahil olduğunu teker teker öğrenecektir. Bu arada Şevket kalp spazmı geçirmiş ve aile seferberlik ilan etmiştir. Suna’nın çocukluk aşkı Tolga ve halası Enise bu vesile ile yıllar sonra Şevketler’i ziyarete gelirler. Tolga yıllar içinde üstteğmen olmuş, yurtdışı bir görev için gün saymaktadır. İdeal bir damat adayıdır. Suna’nın çocukluk aşkı ile tekrar karşılaşması, Nejat’ın buna şahit olması hiç beklenmedik bir şeye sebep olur. Nejat farkında olmadan Suna’yı kıskanmaya mı başlayacaktır? 

Benim Tatlı Yalanım 10. bölümde giyilen kıyafetler

Suna’nın giydiği elbise markası @mango fiyatı ise 269,99tl

Aslı’nın giydiği elbise markası @adl_official fiyatı ise 299,90₺

Aslı’nın giydiği üst markası @shop_hannas fiyatı ise 94,80₺’den 79₺’ye düşmüş.

Benim Tatlı Yalanım 10. bölümde giyilen kıyafetler belli olur olmaz paylaşılacaktır. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Benim Tatlı Yalanım 9. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde benim tatlı yalanım, benim tatlı yalanım 9. bölüm kıyafetleri ve benim tatlı yalanım 9. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.