//Benim Tatlı Yalanım 11. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Benim Tatlı Yalanım 11. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Star Tv ekranlarında Perşembe günlerinin fenomen dizisi haline gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Benim Tatlı Yalanım 11. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Benim Tatlı Yalanım 11. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 11. bölümde neler olacak?

Nejat’tan beklenmedik hamle!

Hande’nin eline Suna’dan tamamen kurtulmak için büyük bir koz geçmiştir. Hande, Suna’yı, Nejat’la oynadıkları oyunu Şevket’e söylemekle tehdit eder. Suna, Nejat’ın evine, ayrılacağını söylemeye gittiğinde, onu bir süpriz bekliyordur. Aylin’in doğum günüdür ve Kayra hazırlık yapmıştır. Suna, Kayra’dan ve Nejat’tan ayrılamayacağını anlar. Hande de Kayra’nın binbir güçlükle kazandığı güvenini, kaybetmenin işine yaramayacağının farkına varır. Hande, planını değiştirir. Suna’nın, Nejat’tan uzak durmasını ister. Sadece Kayra’nın annesi olarak kalabilirse, Suna’nın sırrı Hande’de güvende olacaktır. Ancak Suna’yı kıskanmaya başlayan Nejat’ın, ondan uzak durmak gibi bir niyeti yoktur. Nejat duygularının farkına varırken kendisinden hiç beklenmeyecek bir hamle yapar.

Benim Tatlı Yalanım 11. bölümde giyilen kıyafetler

@mango

Markası:@bettyandsamm
Fiyatı:950₺

Suna’nın giydiği elbise Adil lşık fiyatı 150tl 

Hande`nin giydiği elbise Gigii’s fiyatı 510tl•

Suna’nın giydiği elbise Koton fiyatı 98tl 

Benim Tatlı Yalanım 11. bölümde giyilen kıyafetler belli olur olmaz paylaşılacaktır. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Benim Tatlı Yalanım 10. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde benim tatlı yalanım, benim tatlı yalanım 10. bölüm kıyafetleri ve benim tatlı yalanım 10. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.