//Benim Tatlı Yalanım 12. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Benim Tatlı Yalanım 12. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Star Tv ekranlarında Perşembe günlerinin fenomen dizisi haline gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Benim Tatlı Yalanım 12. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Benim Tatlı Yalanım 12. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 12. bölümde neler olacak?

Nejat duygularıyla yüzleşiyor

Tolga’yla ettiği kavga sonrası duygularına yenik düşen Nejat, hiç beklenmedik bir anda Suna’yı öper. Suna, sonunda duygularının karşılıksız olmadığından emin olmuş, bulutların üzerindedir. Ancak, Hande tehdidi varken, Nejat’la nasıl bir araya geleceğini bilememektedir. Bu sırada Nejat, duygularıyla yüzleşmekten kaçması ikilinin arasındaki gerginliği tırmandırır. Suna, artık Nejat’a adım atan taraf olmayacağına dair kendine söz verirken, aşıkları bir araya getirmek için Burcu ve Serkan işbirliği yaparlar. Hande ise Nejat ve Suna’ya engel olamayacağını anlayınca kozunu kullanmaya karar verir. 

Benim Tatlı Yalanım 12. bölümde giyilen kıyafetler

Suna’nın çantası @nycbags

Suna’nın giydiği elbise @Mango

Hande`nin giydiği büstiyer ve kemer @Nisseofficial 

Suna’nın giydiği bluz ve etek @Adil lşık bluz fiyatı 60tl

Suna’nın giydiği bluz ve pantolon @Mango 

Suna’nın giydiği bluz @Pullandbear fiyatı 160tl 

Benim Tatlı Yalanım 12. bölümde giyilen kıyafetler belli olur olmaz paylaşılacaktır. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Benim Tatlı Yalanım 11. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde benim tatlı yalanım, benim tatlı yalanım 11. bölüm kıyafetleri ve benim tatlı yalanım 11. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.