//Benim Tatlı Yalanım 14. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Benim Tatlı Yalanım 14. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Star Tv ekranlarında Perşembe günlerinin fenomen dizisi haline gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Benim Tatlı Yalanım 14. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Benim Tatlı Yalanım 14. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 14. bölümde neler olacak?

Kayra’nın Suna’ya anne demesi ortama bomba gibi düşer. Suna, Kayra babasının söyleyeceklerini duymasın diye Kayra’yı oradan kaçırır gibi götürür. Babasına her şeyi anlatacağına dair yemin eder, tek istediği şey babasının onu dinlemesidir. Suna, babasının ona esip gürleyeceğini tahmin ediyordur ve büyük bir kavgaya kendisini hazırlamıştır. Ancak Şevket, Suna’nın kalbini tamamen paramparça edecek bir tepki verir. Suna, evi terk eder. Annesinin üzgün halini gören Kayra, bunun boşanmayla ilgili olduğunu düşünür ve anne babasının ayrılmasını engellemek için bir plan yapmaya karar verir. Bu plan Kayra’yı hiç ummadığı biriyle, gerçek annesi Aylin’le yan yana getirecektir.

Benim Tatlı Yalanım 14. bölümde giyilen kıyafetler

Suna’nın giydiği yeşil elbise @koton

@koton

Benim Tatlı Yalanım 14. bölümde giyilen kıyafetler belli olur olmaz paylaşılacaktır. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Kuzgun 17. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Dila Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde kuzgun, kuzgun 17. bölüm kıyafetleri ve kuzgun 17. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.