//Benim Tatlı Yalanım 15. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Benim Tatlı Yalanım 15. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Star Tv ekranlarında Cumartesi günlerinin fenomen dizisi haline gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Benim Tatlı Yalanım 15. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Benim Tatlı Yalanım 15. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 15. bölümde neler olacak?

Nejat, yıllar sonra Aylin’le karşılaşıyor

Kayra’nın mektup bırakıp, ortadan kaybolması Nejat ve Suna’yı şoke eder. Ancak asıl şoku, Kayra eve dönünce yaşayacaklardır çünkü Kayra’yı eve Aylin getirir. Nejat, yıllar sonra Aylin’le karşılaşmaktan çok rahatsız olur. Üstelik sinsice hayatlarına sızıp, çoktan Kayra’yla tanışmıştır bile… Aylin ise Nejat’ın, Kayra’ya nasıl böylesine büyük bir yalan söylediğini sorgular. Suna, Aylin’in boşanma davasına gelmeme sebebini öğrenirken, Kayra, babasının ‘Suna’ isminde birine aşık olduğunu duyar ve Suna’nın kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer.

Benim Tatlı Yalanım 15. bölümde giyilen kıyafetler

Aylin’nin giydiği Tişört; Mango

Suna’nın giydiği Elbise Moneta Vera

tişört ve ceket Mango

Benim Tatlı Yalanım 15. bölümde giyilen kıyafetler belli olur olmaz paylaşılacaktır. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Kuzgun 18. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Dila Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde kuzgun, kuzgun 18. bölüm kıyafetleri ve kuzgun 18. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.