//Benim Tatlı Yalanım 2.bölümde giyilen kıyafetler

Benim Tatlı Yalanım 2.bölümde giyilen kıyafetler

Star Tv ekranlarında Perşembe günlerinin fenomen dizisi haline gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Benim Tatlı Yalanım 2.bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Benim Tatlı Yalanım 2. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 2. bölümde neler olacak?

Suna, Nejat’ın teklifini kabul edecek mi?
Suna, Nejat’ın; “Kayra’nın doğum günü için annesi (Aylin) olur musun?” teklifi karşısında şoke olur. Nejat’ın çaresizliğinin üzerine Kayra’nın heyecanı da binince, Suna, Nejat’ın teklifini kabul eder. Aylin’in geri döndüğü haberi doğum gününe bomba gibi düşer. Özellikle Hande, karşısında Aylin’i görmekten hiç hoşnut olmaz ve sorgulamaya başlar. Doğum günü bittiğinde, Kayra dünyanın en mutlu çocuğudur. Suna, oradan ayrılırken bir daha Nejat ve Kayra’yı görmeyeceğini düşünür. Ancak Kayra’nın yapacağı bir şey üçünün de kaderini sonsuza dek değiştirmek üzeredir.

Benim Tatlı Yalanım 2.bölümde giyilen kıyafetler

Suna’nın giydiği beyaz elbise @Mango

Benim Tatlı Yalanım Hande’nin giydiği elbise – Network 550 tl

Benim Tatlı Yalanım Suna’nın giydiği elbise – Adil Işık 250 tl

Suna’nın giydiği kırmızı elbise @zara 200 tl Ürün Kodu: 7557/702

Benim Tatlı Yalanım Suna’nın giydiği etek @Adil Işık 150 tl

Benim Tatlı Yalanım 2.bölümde giyilen kıyafetler daha çok eklenecektir. Takipte kalın..

Bir önceki yazımız olan Erkenci Kuş 44.bölümde giyilen kıyafetler başlıklı makalemizde erkenci kuş, erkenci kuş 18 haziran kıyafetleri ve erkenci kuş 44.bölüm kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.