//Benim Tatlı Yalanım 20. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Benim Tatlı Yalanım 20. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Star Tv ekranlarında Cumartesi günlerinin fenomen dizisi haline gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Benim Tatlı Yalanım 20. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Benim Tatlı Yalanım 20. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 20. bölümde neler olacak?

Aylin, Kayra’nın velayetini alabilmek için harekete geçmiştir. Nejat’ın avukatı durumu mahkemeye taşımanın olumsuz sonuçları olabileceğini söyleyerek, bir orta yol bulmalarını önerir. Aylin’i velayet davası açmaktan vazgeçirmek için Kayra ile görüşmesini sağlayacaklardır. Kayra, Aylin’in annesi olduğu gerçeğiyle yüzleşmekte zorluk yaşamaktadır ve babasını üzmemek için bu durumu kendi kendine çözmeye çalışır. Aylin, Kayra’nın sakladığı sırrı öğrenince, hepsinin hayatını değiştirecek bir karar verir.

Benim Tatlı Yalanım 20. bölümde giyilen kıyafetler

Aylin’nin giydiği Hırka ve Elbise; Mudo

Suna’nın giydiği Kazak; Pullandbear Etek; Lovemybody

Benim Tatlı Yalanım 20. bölümde giyilen kıyafetler belli olur olmaz paylaşılacaktır. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Benim Tatlı Yalanım 18. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde benim tatlı yalanım, benim tatlı yalanım 18. bölüm kıyafetleri ve benim tatlı yalanım 18. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.