//Benim Tatlı Yalanım 22. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Benim Tatlı Yalanım 22. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Star Tv ekranlarında Cumartesi günlerinin fenomen dizisi haline gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Benim Tatlı Yalanım 22. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Benim Tatlı Yalanım 22. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 22. bölümde neler olacak?

Suna, Aylin’in Kayra karşılığında evden ayrılma teklifini reddeder ancak Nejat’ın Kayra’ya olan özlemine içi acımaktadır. Girdiği iddia karşılığında Saniye’nin odasını kazanan Rafet, yeni odasına taşınırken kaçınılmaz gerçekle karşı karşıya gelir; Annesi hayatta ve yaşıyordur. Pervin ve Şevket çocuklarına her şeyi anlatmaya karar verirler. Annelerinin yaşadığını öğrenen Suna ve Saniye’nin dünyası alt üst olur. Öğrendiği bu gerçek Suna’yı, Nejat’la beraber sürpriz bir karar almaya iter. 

Benim Tatlı Yalanım 22. bölümde giyilen kıyafetler

Benim Tatlı Yalanım 22. bölümde giyilen kıyafetler belli olur olmaz paylaşılacaktır. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Benim Tatlı Yalanım 21. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde benim tatlı yalanım, benim tatlı yalanım 21. bölüm kıyafetleri ve benim tatlı yalanım 21. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.