//Benim Tatlı Yalanım 4. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Benim Tatlı Yalanım 4. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Star Tv ekranlarında Perşembe günlerinin fenomen dizisi haline gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Benim Tatlı Yalanım 4. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Benim Tatlı Yalanım 4. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 4. bölümde neler olacak?

Nejat, Şevket Baba’yı Suna’nın çalışmasına izin vermesi için ikna edecek mi? Hande ise Aylin’nin foyasını çıkarma peşindedir.

Şevket, Suna’yı Nejat’ın evinde bulduğunda, Nejat’ın yalanı her ikisini de kurtarır ; Suna, Kayra’nın bakıcısıdır. Şevket, Suna ona yalan söylediği için sinirlenmiştir ve Suna’nın bakıcılık yapmasını asla istememektedir. Suna, Kayra için hayatında ilk defa babasına karşı gelir ve Nejat’ın evine geri döner. Bu sırada düşmanını daha yakından tanımak isteyen Hande, Suna’yı yemeğe çıkarır ve Suna’nın söylediği bir şey onu şüphelendirmeye başlar. Bu kadın gerçekten Aylin midir? Yoksa onun yerine geçmiş bir başkası mı?

Benim Tatlı Yalanım 4.bölümde giyilen kıyafetler

Suna’nın giydiği elbise BSL fiyatı 100 tl •

Suna’nın giydiği elbise Mango fiyatı 200tl •

Bluz: @hm
Pantolon: @loft

Bluz: @hm 120 tl

Elbise: @hm 350₺

Benim Tatlı Yalanım 4. bölümde giyilen kıyafetler belli olur olmaz paylaşılacaktır. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Erkenci Kuş 46. Bölümde Giyilen Kıyafetler - Sanem Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde erkenci kuş, erkenci kuş 46. bölüm kıyafetleri ve erkenci kuş 46. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.