//Benim Tatlı Yalanım 7. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Benim Tatlı Yalanım 7. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Star Tv ekranlarında Perşembe günlerinin fenomen dizisi haline gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Benim Tatlı Yalanım 7. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Benim Tatlı Yalanım 7. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 7. bölümde neler olacak?

Suna, Nejat’a aşık mı oluyor?

Suna, Nejat’a, “Aç kapıyı, gir içeri” şarkısını söyledikten sonra Nejat’ın yanından kaçar. Yoksa Nejat’a aşık mı olmuştur? Bu Suna için tam bir felakettir! Suna, bu evcilik oyununun kafasını karıştırdığını düşünür. Belki de sadece oyuna fazla kaptırmıştır kendisini. Suna, kendi duygularını anlamaya çalışırken, Nejat’a karşı tavırlarında saçmalar. Nejat ise Suna’nın aklına takılan ciddi bir sorunu olduğunu düşünür ve ne olduğunu anlamak için harekete geçer. Kayra, ailesiyle birlikte dilek feneri uçurmak ister. Hepsi dileklerini kağıtlara yazıp, gökyüzüne bırakırlar. Acaba kimin dileği gerçekleşecektir? 

Benim Tatlı Yalanım 7. bölümde giyilen kıyafetler

Suna’nın giydiği elbise markası @bettyandsamm

Hande`nin giydiği bluz/gömlek @bettyandsamm 

Suna’nın giydiği elbise @Adil lşık fiyatı 300tl 

Suna’nın giydiği bluz @mango

Şort @mango
Bluz @H&M

Benim Tatlı Yalanım 7. bölümde giyilen kıyafetler belli olur olmaz paylaşılacaktır. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Erkenci Kuş 49. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Sanem Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde erkenci kuş 49. bölüm kıyafetleri, erkenci kuş 49. bölümde giyilen kıyafetler ve erkenci kuş demet özdemir kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.