//Benim Tatlı Yalanım 8. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Benim Tatlı Yalanım 8. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Star Tv ekranlarında Perşembe günlerinin fenomen dizisi haline gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Benim Tatlı Yalanım 8. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Benim Tatlı Yalanım 8. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 8. bölümde neler olacak?

Nejat’tan Suna’ya Beklenmedik Teklif!

Düşen dilek fenerindeki notu okuduktan sonra Nejat’ın aklı karışmıştır. Suna’ya nasıl davranması gerektiğini kestiremez. Suna, çalışma odasında dilek fenerini bulduğunda, Nejat’ın tuhaf hareketleri onun için bir anlam kazanır; Nejat, Suna’nın ona aşık olduğunu öğrenmiştir! Suna, Nejat’ın yüzüne nasıl bakacağını kara kara düşünürken, Nejat Suna’yı akşam yemeğine davet eder. Yemekte Nejat, Suna’ya hiç beklemediği bir teklifte bulunur. Suna’nın bu sürpriz teklife vereceği cevap ikisinin ilişkisini başka bir düzeye taşıyacaktır. 

Benim Tatlı Yalanım 8. bölümde giyilen kıyafetler

Suna’nın bluzu @Mango

Suna’nın giydiği elbise @Koton fiyatı 110tl

Aslı’nın giydiği kimono markası @defacto fiyatı ise 99₺’dir.

Benim Tatlı Yalanım 8. bölümde giyilen kıyafetler belli olur olmaz paylaşılacaktır. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Erkenci Kuş 50. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Sanem Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde erkenci kuş, erkenci kuş 50. bölüm kıyafetleri ve erkenci kuş 50. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.