//Benim Tatlı Yalanım 9. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Benim Tatlı Yalanım 9. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ?

Star Tv ekranlarında Perşembe günlerinin fenomen dizisi haline gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Benim Tatlı Yalanım 9. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Benim Tatlı Yalanım 9. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 9. bölümde neler olacak?

Suna ve Hande Yüzleşiyor!
Suna, Hande’nin Nejat’a onun cümleleriyle ilanı aşk ettiğini gördükten sonra Nejat’ın evinden kaçar gibi gider. Hande ve Nejat’ın arasında yaşananları umursamamaya karar verir ancak bu konuda pek başarılı olamaz. Suna, Hande’yle yüzleştiğinde, Hande gerçek yüzünü gösterir. Suna, kandırıldığını anlar ancak Nejat’a gerçeği söyleyecek ve mektubu verecek cesareti yoktur. Saniye ve Burcuyla dertleştiği sırada sürpriz bir şekilde aradığı cesareti bulur, Nejat ve Hande’nin bulunduğu partiye elinde mektubuyla gider.

Benim Tatlı Yalanım 9. bölümde giyilen kıyafetler

Markası:@hm
Fiyatı:169₺

Markası:@mango
Fiyatı:160₺

Markası:@adl_official
Fiyatı:300₺

Benim Tatlı Yalanım 9. bölümde giyilen kıyafetler belli olur olmaz paylaşılacaktır. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Erkenci Kuş 51. Bölüm Finalde Giyilen Kıyafetler – Sanem Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde erkenci kuş, erkenci kuş 51. bölümde giyilen kıyafetler ve erkenci kuş demet özdemir kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.