//Benim Tatlı Yalanım Son Bölümde Giyilen Kıyafetler 1.Bölüm Suna Ne Giydi?

Benim Tatlı Yalanım Son Bölümde Giyilen Kıyafetler 1.Bölüm Suna Ne Giydi?

Star Tv ekranlarının yeni popüler dizisi olan Benim Tatlı Yalanım dizisinin başrol rolünde yer alan Aslı Bekiro dizide giydiği kıyafetler ile insanların dikkatini çekti. Peki Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna’nın giydiği kıyafetler neler? İşte son bölümde giyilen kıyafetler…

Benim Tatlı Yalanım son bölümde giyilen kıyafetler – Suna kimdir? Kıyafetleri

Suna, Doğan ailesinin en küçük ferdi, neşeli, özü sözü bir, inatçı bir o kadar da güzel genç bir kızdır. Turizm Otelcilik okumuş, İstanbul’da bir otelin resepsiyonunda çalışmaktadır. Ancak Suna’nın en büyük hayali; daha bebekken kaybettiği annesinin muhallebici dükkanını yeniden açıp onun anısını yaşatmaktır. Tam bu hayaline ulaşmak üzereyken babası Şevket’in kahvesine icra memurlarının yaptığı sürpriz ziyaret tüm planlarını suya düşürür. Her şey bitti derken kader ağlarını örer ve Suna’nın karşısına Nejat’ı çıkartır. Hayatın köşeye sıkıştırdığı ikili çareyi birbirlerinde ararken oynamak zorunda kaldıkları evlilik oyunu ise zamanla büyük bir aşka dönüşür.

Benim Tatlı Yalanım Suna kıyafetleri

Suna Doğan ın dizide giydiği kıyafetler burada sizlerle paylaşılacaktır.

Benim Tatlı Yalanım Burcu kimdir, Benim Tatlı Yalanım Burcu giydiği kıyafetler

Dizide Burcu Türkmen karakterine hayat verecek olan Seda Türkmen, 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tecrübeli oyuncu kendisi gibi oyuncu Bora Akkaş ile evlidir. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu Türkmen, aynı zamanda aynı üniversitenin Keman bölümünü de başarıyla tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine oldukça zorlu yollardan geçerek başlamış ve onun oyuncu olma kararını ablası Selin Türkmen’i sahnelerde izleyerek vermiştir. 

Dizi başlayınca Burcu nun dizide giydiği kıyafetler sizlerle paylaşılacaktır.

MANGO Woman – 149.99 TL

Bir önceki yazımız olan Erkenci Kuş 44.bölümde giyilen kıyafetler başlıklı makalemizde erkenci kuş, erkenci kuş 18 haziran kıyafetleri ve erkenci kuş 44.bölüm kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.