//Benim Tatlı Yalanım Son Bölümde Giyilen Kıyafetler 2.Bölüm Suna Ne Giydi?

Benim Tatlı Yalanım Son Bölümde Giyilen Kıyafetler 2.Bölüm Suna Ne Giydi?

Star Tv ekranlarının yeni popüler dizisi olan Benim Tatlı Yalanım dizisinin başrol rolünde yer alan Aslı Bekiro dizide giydiği kıyafetler ile insanların dikkatini çekti. Peki Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna’nın giydiği kıyafetler neler? İşte son bölümde giyilen kıyafetler…

Benim Tatlı Yalanım son bölümde giyilen kıyafetler – Suna kimdir? Kıyafetleri

Suna, Doğan ailesinin en küçük ferdi, neşeli, özü sözü bir, inatçı bir o kadar da güzel genç bir kızdır. Turizm Otelcilik okumuş, İstanbul’da bir otelin resepsiyonunda çalışmaktadır. Ancak Suna’nın en büyük hayali; daha bebekken kaybettiği annesinin muhallebici dükkanını yeniden açıp onun anısını yaşatmaktır. Tam bu hayaline ulaşmak üzereyken babası Şevket’in kahvesine icra memurlarının yaptığı sürpriz ziyaret tüm planlarını suya düşürür. Her şey bitti derken kader ağlarını örer ve Suna’nın karşısına Nejat’ı çıkartır. Hayatın köşeye sıkıştırdığı ikili çareyi birbirlerinde ararken oynamak zorunda kaldıkları evlilik oyunu ise zamanla büyük bir aşka dönüşür.

Benim Tatlı Yalanım Suna kıyafetleri

Benim Tatlı Yalanım Suna’nın giydiği elbise – Adil Işık 250 tl

Suna’nın giydiği beyaz elbise @Mango

Suna’nın giydiği kırmızı elbise @zara 200 tl Ürün Kodu: 7557/702

Benim Tatlı Yalanım Suna’nın giydiği etek @Adil Işık 150 tl

Daha fazlası eklenecektir. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Benim Tatlı Yalanım 2.bölümde giyilen kıyafetler başlıklı makalemizde benim tatlı yalanım, benim tatlı yalanım 2.bölüm kıyafetleri ve benim tatlı yalanım 2.bölüm suna kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.