//Canevim 15. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ?

Canevim 15. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ?

ATV ekranlarında Pazartesi günlerinin fenomen dizisi haline gelen Canevim dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Canevim 15. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Canevim 15. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki bu bölümde neler olacak?

Taylan, Ceylan’dan en azından iyileşene kadar evden ayrılmamasını ister, bunun karşılığında da ona bir söz verir. Taylan’ın akıllıca hamleleri ve değişen tavrı, Ceylan’ın iyice kafasının karışmasına neden olur. İçinde yeşeren duyguları anlamlandırması pek de kolay olmayacaktır. İkili arasındaki yakınlaşmayı fark eden Feryal, ailesine daha büyük bir zarar gelmeden Ceylan’dan kurtulmasını sağlayacak bir oyuna girişirken, Melis ise ortadan kaybolan Ömer’i güçlü bir geri dönüş için ikna etmeye çalışmaktadır. Hamza ve Günnur’un çabalarıyla Elvan için tehlike bitmiş gibi görünse de Hikmet bu kez Ayşe’yi tehlikeye atacak acımasız bir saldırı düzenler.

Canevim 15. bölümde giyilen kıyafetler

Canevim 15. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz hemen paylaşacağız. Sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Sen Anlat Karadeniz 55. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Nefes Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde sen anlat karadeniz, sen anlat karadeniz 55.bölüm kıyafetleri ve sen anlat karadeniz 55.bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.