//Canevim 5. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ?

Canevim 5. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ?

ATV ekranlarında Pazartesi günlerinin fenomen dizisi haline gelen Canevim dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Canevim 5. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Canevim 5. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki bu bölümde neler olacak?

“Tuzak kurdu, bana iftira attı!”

Ceylan ve Ömer’in “mutlu” nişan günleri Kristina’nın kapılarını çalmasıyla berbat olmuştur. Kristina’nın karnında taşıdığı bebek ve Ömer’in gurbetteki hayatıyla ilgili anlattıkları, Ceylan ve ailesinin aklında büyük soru işaretleri oluşturur. Herkes Ceylan’a destek olmaya çalışırken, hayatlarında ilk kez gördükleri bu kızın doğruyu söyleyip söylemediğini anlamaya çalışırlar. Ömer ise üzerine atılan bu büyük iftirayla öfkeden deliye döner. Kendini herkesin gözünde temize çıkarmak için ya Kristina’nın gerçekleri anlatmasını sağlayacak, ya da onu kapısına kadar gönderen, bu olayın arkasındaki esas kişiyi ortaya çıkartacaktır. Taylan’ın hazırladığı hikaye Ceylan için yıkıcı olur. Taylan, kurduğu zorlu planın adımlarının doğru işlediğinden emin olmak için her boşluğu doldururken, Ceylan’la yakınlaşmak için büyük bir fırsat yakalar.

Canevim 5. bölümde giyilen kıyafetler

Canevim 5 .bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz hemen paylaşacağız. Sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Canevim 3.bölümde giyilen kıyafetler başlıklı makalemizde canevim, canevim 3.bölüm ceylan kıyafeti ve canevim 3.bölüm elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.