//Canevim 6. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ?

Canevim 6. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ?

ATV ekranlarında Pazartesi günlerinin fenomen dizisi haline gelen Canevim dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Canevim 6. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Canevim 6. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki bu bölümde neler olacak?

”Senin ceylan gözlün değilim artık!”

Ceylan’ın ablasının yardımıyla Kristina’dan gerçeği öğrenme çabası Taylan’ın tüm planlarını tehlikeye atmıştır. Yaşananlar yüzünden çok gerilen Kristina bu oyuna daha fazla devam edemeyeceğini hisseder ve harekete geçer. Onun bu kararı Taylan’ı oldukça zor durumda bırakır. Fikret’in izini süren Ömer ise Taylan’la karşı karşıya gelir. Taylan’dan öğrendikleri, Ömer’in, Ceylan’la ilişkisinde yeni bir gerilime neden olacaktır. Ceylan’a yakın olmak için uğraşan Taylan, mahalleye bir yatırım yapmaya karar verir. Bu durumdan hoşlanmayan Feryal ise oğlunu engellemek için elinden geleni yapacaktır. Kardeşinin yaşadıkları yüzünden Elvan’ın ailesine dair kötü hatıraları tekrar gün yüzüne çıkarken, Sezgin gün geçtikçe Elvan’a daha fazla bağlanmaktadır.

Canevim 6. bölümde giyilen kıyafetler

Canevim 6. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz hemen paylaşacağız. Sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Canevim 5. bölümde giyilen kıyafetler - Ceylan son bölümde ne giydi ? başlıklı makalemizde canevim, canevim 5. bölüm kıyafetleri ve canevim 5. bölüm markaları hakkında bilgiler verilmektedir.