//Canevim 7. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ?

Canevim 7. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ?

ATV ekranlarında Pazartesi günlerinin fenomen dizisi haline gelen Canevim dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Canevim 7. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Canevim 7. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki bu bölümde neler olacak?

Ömer ve Taylan karşı karşıya geliyor

Atölyenin açılışında Kristina’yla bir arada görülen Taylan’ın, şüphe uyandırmadan bu işin içinden sıyrılması çok zordur. Taylan’ın Ömer’in yüzüne karşı meydan okuması, Ceylan’la Ömer arasında büyük bir çatışma başlatır. Artık Ömer’in hedefinde Taylan vardır. Diğer taraftan Taylan, Ceylan’la baş başa kalmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Ceylan, Taylan’ın gittikçe belirginleşen tavırları sonucunda artık onun ilgisinden neredeyse emindir. Ancak Taylan’dan beklenmedik bir manevra gelecektir. Haksever ailesinin yaşadığı maddi sıkıntılar ise Elvan’ın hayatında yeni bir sayfanın açılmasına yol açar. Elvan’la sürekli çatışma halinde olan Müjgan’ın hiç beklemediği bir anda karşına çıkan kişi, genç kızı çok etkileyecektir.

Canevim 7. bölümde giyilen kıyafetler

Elbise: @adl_official

Canevim 7. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz hemen paylaşacağız. Sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Canevim 6. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ? başlıklı makalemizde canevim, canevim 6. bölüm ve canevim 6. bölüm giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.