//Canevim 8. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ?

Canevim 8. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ?

ATV ekranlarında Pazartesi günlerinin fenomen dizisi haline gelen Canevim dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Canevim 8. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Canevim 8. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki bu bölümde neler olacak?

“Ceylan ile arama giren bedelini öder!”

Vakfın davetinde yaşananlardan sonra Ömer’in, Ceylan için aldığı evi satışa çıkarması her şeyin gerçekten bittiğini gösterir. Sezgin ve Elvan, kötü sona engel olmak için onları barıştırmaya çalışırken bunun pek de kolay olmayacağını fark edeceklerdir. Taylan’ın tüm davetliler önünde saldırıya uğraması, üstüne üstlük durumdan çok da rahatsız görünmemesi Feryal için bardağı taşıran son damla olur. Ceylan’dan sonsuza kadar kurtulmak isteyen Feryal, bir yandan Taylan’ı korumak bir yandan da Ömer ve Ceylan arasındaki gerçekleri ortaya çıkarmak zorundadır. Taylan ise Simla’yı da içine çektiği oyunla, Ceylan’a yaklaşmasının daha kolay olacağını fark etmiştir. Atölyede işe başlayan Elvan’ın uzun süredir kapalı olan telefonuna ihtiyaç duyması, geçmişi ve ailesiyle ilgili korkularını gün yüzüne çıkarır. Müjgan ise davette tanıştığı Yener’le buluşurken, yanlış anlaşılmalara engel olamaz.

Canevim 8. bölümde giyilen kıyafetler

Canevim 8. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz hemen paylaşacağız. Sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Canevim 7. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ? başlıklı makalemizde canevim 7.bölüm kıyafet markaları, canevim 7.bölüm kıyafetleri ve canevim 7.bölümde giyilen elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.