//Canevim 9. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ?

Canevim 9. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ?

ATV ekranlarında Pazartesi günlerinin fenomen dizisi haline gelen Canevim dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Canevim 9. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Canevim 9. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki bu bölümde neler olacak?

“Sana bir daha sarılamayacağımı düşünürsem, ölürüm ben!”

Evi satın alamamak Taylan’ı çok öfkelendirmiştir, amacına ulaşmak için daha tehlikeli bir planla mücadeleye devam eder. Kristina’nın ortalığı karıştırmaması için kendini büyük bir riske atar. Kristina ise Taylan’dan kurtulmak için harekete geçecektir. Hiç hesapta yokken ortaya çıkan gizemli bir kişi yüzünden Taylan, büyük bir sorunla uğraşmak zorunda kalır. Ceylan, mahalleden komşularının kızının düğününde nikah şahididir. Damadın şahidinin de Ömer olduğunu öğrenmek onu duygusal olarak etkiler. Bu durumdan haberdar olan Taylan, kendisini düğüne davet ettirir. Düğün devam ederken Taylan, Ömer için tatsız bir sürpriz hazırlamaktadır. Elvan, iş nedeniyle telefonunu açmak zorunda kalınca geçmiş yeniden karşısına çıkar. Müjgan’ın bu işin peşine düşmesi Elvan açısından çok kötü sonuçlar doğuracaktır.

Canevim 9. bölümde giyilen kıyafetler

Elbise: @lovemybody_official 299,90 TL

Canevim 9. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz hemen paylaşacağız. Sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Canevim 8. bölümde giyilen kıyafetler – Ceylan son bölümde ne giydi ? başlıklı makalemizde canevim 8. bölüm kıyafetleri, canevim 8. bölümde giyilen kıyafetler ve canevim ceylanın giydiği kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.