//Çocuk 8. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ?

Çocuk 8. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ?

Star Tv ekranlarında Salı günlerinin fenomen dizisi haline gelen Çocuk dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Çocuk 8. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Çocuk 8. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 8. bölümde neler olacak?

Akça, Hasan’a Efe’yi anlatacakken Ali Kemal ondan zaman ister. Ali Kemal istediği zamanı kazanırken bir taraftan da Efe’yi kaybetmemek için önlemler almaya çalışır. Hasan, Ali Kemal’in yemek teklifini kabul eder. Kardeşleriyle bir araya geleceği için heyecanlıdır. Üç kardeşin yemeği tatsız bir sürprizle noktalanırken, Hasan da yeni kavuştuğu kardeşlerinin aslında gerçek yüzlerini görecektir… Hasan’ın kardeş özlemi hapiste biterken, Akça’nın dünyası da alt üst olur. Gerçekleri bilen Emine olan bitenin şaşkınlığını yaşarken, ana kız Hasan’ın dedesi Ramazan’dan Asiye’nin geçmişine ait bir sırrı daha öğrenir. Asiye, iyice köşeye sıkışmıştır. Oğlu Murat’ı işlediği suçtan koruduğunu düşünürken suçlanan diğer oğlu Hasan olmuştur.

Çocuk 8. bölümde giyilen kıyafetler

Çocuk 8. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz eklenecektir. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Benim Tatlı Yalanım 20. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde benim tatlı yalanım, benim tatlı yalanım 20. bölüm kıyafetleri ve benim tatlı yalanım 20. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.