//Erkenci Kuş 45. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Erkenci Kuş 45. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Star Tv ekranlarında Salı günlerinin fenomen dizisi haline gelen Erkenci Kuş dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Erkenci Kuş 45. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Erkenci Kuş son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Can ve Sanem ya tutkularıyla yüzleşecekler ya da korkularıyla!

“Can, Sanem’in boynunda evlilik yüzüğünü gördüğünde onun bir yıldır Can’ın aşkını boynunda taşımış olduğunu anlar. Can’ın gözleri doluyor ama Sanem sadece “ortak” olduklarını söylüyor, çünkü Can ne düşünür bilemiyor, korkuyor. Ve ortalık bu andan sonra kızışıyor. Sanem de boş durur mu, o da Can’ın canından değerli olan bandananın peşine düşüyor. Ve ikili birbirlerine aşklarını inkar ya da kabul edene kadar bu çılgınlık sürüp gidiyor. Sonunda Can ve Sanem ya tutkularıyla yüzleşecekler ya da korkularıyla…. Ama ne yaparlarsa yapsınlar kazanan aşk olacak!

Erkenci Kuş 45. bölümde giyilen kıyafetler

@Zara 170 tl (tükenmiş)

@Zara 200 tl

Elbise @rentadressa

Reklam sahnesindeki kostümler @aygulkostum
Sahnelerin kostüm tasarımcısı @costumebydilsan

Sanem’in giydiği tulum @Mango 179 tl

@neslihankizilbulut 1350 tl

Markası: @bershkacollection – Fiyatı: 56₺

Markası:@armaniexchange – Fiyatı: €100

@arsluxury

Erkenci Kuş 45. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz eklenecektir. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Benim Tatlı Yalanım Son Bölümde Giyilen Kıyafetler 2.Bölüm Suna Ne Giydi? başlıklı makalemizde benim tatlı yalanım, benim tatlı yalanım 2.bölüm suna kıyafetleri ve benim tatlı yalanım 2.bölüm sunanın giydiği kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.