//Erkenci Kuş 47. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Sanem Son Bölümde Ne Giydi ?

Erkenci Kuş 47. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Sanem Son Bölümde Ne Giydi ?

Star Tv ekranlarında Salı günlerinin fenomen dizisi haline gelen Erkenci Kuş dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Erkenci Kuş 47. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Erkenci Kuş son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir.

Can’la yaşadığı yakınlaşmadan tedirginlik duyan Sanem, onun aniden ortadan kaybolmasıyla endişeye kapılır. Oysa ki Can önemli bir sorunu ortadan kaldırmak için uğraşmaktadır.Sorunun ortadan kalkmasıyla çok sevinen Sanem, Can’la beraber yeni tanıtım projesi için çalışırken, Can’ın kendisi için ne kadar büyük bir fedakarlık yaptığının farkına varır. Artık problem çözme sırası Sanem’dedir. Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir. Can ise bu hediyeyi tek şartla kabul eder ve Sanem’e bir teklifte bulunur. Sanem’in teklifi kabul etmesiyle çok mutlu olan ikiliyi, hayatlarını değiştirecek, herkesi şoke eden bir olay beklemektedir.

Erkenci Kuş 47. bölümde giyilen kıyafetler

Markası: @hm
Fiyatı:349₺

Markası:@bslfashion
Fiyatı:200₺

Sanem’in giydiği tül ceket markası @asliokay_official

Markası:@lcwaikiki
Fiyatı:80₺

Markası:@bershkacollection
Fiyatı:130₺ ▪

Markası: @bslfashion
Fiyatı:150₺

Erkenci Kuş 47. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz eklenecektir. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Benim Tatlı Yalanım 4. Bölümde Giyilen Kıyafetler - Suna Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde benim tatlı yalanım, benim tatlı yalanım 4.bölüm ve benim tatlı yalanım 4.bölüm giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.