//Her Yerde Sen 11. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Selin Ne Giydi ?

Her Yerde Sen 11. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Selin Ne Giydi ?

Fox Tv ekranlarında Cuma günlerinin fenomen dizisi haline gelen Her Yerde Sen dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Her Yerde Sen 11. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Her Yerde Sen 11. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 11. bölümde neler olacak?

Demir’le Selin aşkın yolunu bulmuşken çok geçmeden ilk sınavları ile karşılaşırlar. Şirketteki aşk yasağı Demir’i prensipleri ve duyguları arasında bir seçim yapmaya zorlar. Demir karar vermeye çalışırken, Selin ilişkilerinin geleceği konusunda umutla endişe arasında gidip gelmektedir. Alara ise Demir’i Selin’den uzaklaştırmak için son bir hamle yapar ve planladığı küçük oyunla bilmeden daha büyük çarkları harekete geçirir.

Her Yerde Sen 11. bölümde giyilen kıyafetler

@ilvi

Merve ’nın giydiği bluz Ola fiyatı 35tl 

Selin’in giydiği Tişört ve etek Zara 

Selin’in giydiği gömlek @dbberdan , şort @bslfashion , spor üst @victoriassecretturkiye 

Aybüke’nin giydiği ceket markası @nike body markası @bershkacollection kemer markası @nisseofficial body fiyatı 99,95₺’den 55,95₺’ye düşmüş kemer fiyatı ise 299₺’dir.

Markası:@bershkacollection
Fiyatı:25₺

Pantolon Markası:@levis
Fiyatı:250₺
Kemer Markası:@nisseofficial
Fiyatı:299₺

tişört @mudo_tr fiyatı 80tl

Her Yerde Sen 11. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz eklenecektir. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Her Yerde Sen 10. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Selin Ne Giydi ? başlıklı makalemizde her yerde sen, her yerde sen 10. bölüm kıyafetleri ve her yerde sen 10. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.