//Her Yerde Sen Son Bölümde Giyilen Kıyafetler 1.Bölüm Selin Ne Giydi?

Her Yerde Sen Son Bölümde Giyilen Kıyafetler 1.Bölüm Selin Ne Giydi?

Fox Tv ekranlarında Cuma günlerinin fenomen dizisi haline gelen Her Yerde Sen dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Her Yerde Sen 1.bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Her Yerde Sen Selin kimdir? Aybüke Pusat..

Sempatik, coşkulu, sevecen bir genç kadın. Aynı zamanda dikbaşlı ve dobra. Yerine göre hanım, yerine göre dayıdır. Sevdiklerini kaybetme korkusu hayatındaki en büyük sınavıdır Selin’in… Binbir zorlukla satın aldığı evinde keçisi Sakız, kaplumbağası tosbağa ve yere göğe sığdıramadığı balığı Çiçi ile çok mutludur… İş arkadaşlarıyla son dönemde mali çıkmaz yaşayan şirketi Artemim’de işlerin yoluna girmesi için canla başla çabalamaktadırlar. Yaşanan bir karışıklık sebebiyle Artemim’in yeni yöneticisi Demir ile aynı evi paylaşmak zorunda kalır. Demir evin kendisine ait olduğunda ısrar etse de Selin, bu duruma pabuç bırakacak biri değildir.  Hem evde hem de işte herkesin hayatını altüst eden Demir’den kurtulmak için çabalarken kalbini ona kaptıracağından habersizdir. 

Her Yerde Sen Selinin giydiği kıyafetler – Selin son bölümde neler giydi?

Dizide Aybüke Pusatın giydiği kıyafetleri sizlerle buradan paylaşacağız.

Her Yerde Sen dizisinde Selin’in giydiği elbise ilathebrand
Styling – @asliparlak

Her Yerde Sen’in Selini Aybüke Pusat’ın giydiği elbise Guess

Her Yerde Sen 1.bölümde Selin’in giydiği elbise – BSL
Kadın Bej Önü Cepli Belden Kemer Detaylı Kargo Tulum 13251 – 199.99 tl

Aybüke Pusat’ın #heryerdesen dizisinde kullandığı kolye klotodesign fiyatı 405$ •

Her Yerde Sen dizisinde Selinin giydiği mavi ceket, yeşil beyaz etek ve üstündeki sarı göbeği açık tişört…

Bir önceki yazımız olan Her Yerde Sen 1.bölümde giyilen kıyafetler başlıklı makalemizde her yerde sen, her yerde sen 1.bölüm kıyafetleri ve her yerde sen 1.bölümde giyilenler hakkında bilgiler verilmektedir.