//Hercai 24. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ?

Hercai 24. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ?

ATV ekranlarında Cuma günlerinin fenomen dizisi haline gelen Hercai dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Hercai 24. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Hercai 24. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 24. bölümde neler olacak?

Reyyan’ın geçmişle ilgili doğruları bulma çabası Miran’ı inanmadığı gerçeklerin peşinde sürükler ama Miran söz verdiği gibi Reyyan’ın yanında olur. Dilşah’ın yüzüğünün peşine düşen Reyyan, aldığı beklenmedik cevapla yıkılır. Fakat görünmeyen bir el Reyyan ve Miran için bambaşka bir geçmişin kapılarını aralar. Reyyan ile birlikte inanmadığı gerçeklerin peşinde koşarken annesi ile ilgili gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalan Miran ne yapacak? Diğer yandan Reyyan’ın Miran’ı affetmemesine dayanamayan ve babaannesinin yeni oyunlar kurmasından korkup Azat’tan yardım isteyen Elif, gerçekleri itiraf ederek Reyyan ve Miran’ın tekrar bir araya gelmesini sağlayabilecek mi?

Hercai 24. bölüm fragmanı yayımlandı mı ? Yeni bölümde neler olacak ?

Hercai 24. bölümde giyilen kıyafetler

Miran Aslanbey takım @ramseymodasi palto @damat_official

Hercai 24. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz eklenecektir. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Sen Anlat Karadeniz 61. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Nefes Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde sen anlat karadeniz, sen anlat karadeniz 61. bölüm kıyafetleri ve sen anlat karadeniz 61. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.