//Kuzgun 17. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Dila Son Bölümde Ne Giydi ?

Kuzgun 17. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Dila Son Bölümde Ne Giydi ?

Star TV ekranlarında Çarşamba günlerinin fenomen dizisi haline gelen Kuzgun dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Kuzgun 17. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Kuzgun son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Behram Adıvar’ın öldüğü, Dila’nın ise Kuzgun’un gözleri önünde kendisini vurduğu o anın üstünden tam bir yıl geçmiştir. Dila, ardında hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolmuştur. Kuzgun her günü Dila’yı bulma ümidiyle geçirir. Tüm çabalarının sonucunda Dila’ya ulaştığını düşündüğü anda Kuzgun’un karşısına geçmişinden sürpriz bir isim çıkar: Ferman Koruoğlu. Kuzgun, Ferman’ın Dila’yı elinde zorla tuttuğunu düşünür ve bir operasyonla Ferman’ın evine girmeye karar verir. Kuzgun, operasyon gecesi, yeni bir şokla sarsılır. Kuzgun, Dila’ya aşkını kanıtlamak için elinden geleni yapsa da karşısında duran hayatının aşkının, bambaşka bir kadına dönüştüğünü görür.

Kuzgun 17. Bölümde giyilen kıyafetler..

yeni sezon tanıtımında giydiği elbise @violaandvesper marka, fiyatı 2.650₺

Dila’nın giydiği tulum @davetcokelbisemyok

Dila’nın giydiği body @h6byhazalozman

Kuzgun 17. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz eklenecektir. Sitemizi takip etmeyi unutmayın..

Bir önceki yazımız olan Benim Tatlı Yalanım 13. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde benim tatlı yalanım, benim tatlı yalanım 13. bölüm kıyafetleri ve benim tatlı yalanım 13. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.