//Kuzgun 18. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Dila Son Bölümde Ne Giydi ?

Kuzgun 18. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Dila Son Bölümde Ne Giydi ?

Star TV ekranlarında Çarşamba günlerinin fenomen dizisi haline gelen Kuzgun dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Kuzgun 18. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Kuzgun son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Kuzgun’un kentsel dönüşüm projesinde Ferman’la ortak olması Kuzgun ile Ferman arasındaki savaşı resmen başlatır. Artık her arenada bu iki isim karşı karşıya gelecektir. Kuzgun mahallesinin haklarını korumaya çalışırken, Ferman’ın yeni teklifiyle çok zor bir karar vermek zorunda kalacaktır. Meryem, oğlu Kuzgun’u Güneş’le bir arada görmekten mutlu olduğu için Güneş’i evlerine yemeğe davet eder. Güneş’in şüpheli hareketleri Dila’nın dikkatinden kalmaz. Kuzgunların evindeki yemeğe Dila şahit olur. Bu an, Kuzgun’la Dila arasında sarsıcı bir yüzleşme yaratır. Kuzgun, Dila’nın kendisine olan aşkının bitmediğinden emin olur. Kuzgun’un, Dila’nın Ferman’la evlenme kararına dair iddiaları, Dila üstünde çok farklı bir etki yaratacaktır.

Kuzgun 18. Bölümde giyilen kıyafetler..

siyah kalem elbise @trendyolcom#trendyolmilla 129₺

Bluz; Pieceofwhite Pantolon; Mango

Kuzgun 18. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz eklenecektir. Sitemizi takip etmeyi unutmayın..

Bir önceki yazımız olan Benim Tatlı Yalanım 14. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde benim tatlı yalanım, benim tatlı yalanım 14. bölüm kıyafetleri ve benim tatlı yalanım 14. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.