//Kuzgun 19. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Dila Son Bölümde Ne Giydi ?

Kuzgun 19. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Dila Son Bölümde Ne Giydi ?

Star TV ekranlarında Çarşamba günlerinin fenomen dizisi haline gelen Kuzgun dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Kuzgun 19. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Kuzgun son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Meryem, Neşe’nin verdiği mektup karşısında hayatının en büyük şokunu yaşar. Büyük bir acıyla yüzleşen Meryem, öğrendikleri karşısında ne yapacağını bilemezken tam bu sırada Kuzgun’un eve gelmesi gerginliği tırmandırır. Kumru da bu ana tanık olurken, annesinin herkesten büyük bir sır sakladığını keşfedip peşine düşecek. Ferman’la kentsel dönüşüm işinde ortak olan Kuzgun, konutlardan bazılarının açık artırmaya çıkılacağını öğrendiğinde deliye dönecek. Dila ve Ferman’la yeniden karşı karşıya gelen Kuzgun’un kahvesinin taranması tansiyonu yükseltecek. Kuzgun’a gittikçe yaklaşan Güneş’in devamlı evden uzakta vakit geçirmesi Neşe ve Ferman’ın dikkatini çekecek. Kuzgun da aslında Güneş’i tanımadığını fark ederken yaşanacak büyük yüzleşme gerilimi tırmandıracak.

Kuzgun 19. Bölümde giyilen kıyafetler..

@ilathebrand

Dila’nın giydiği deri ceket @h6byhazalozman

Kuzgun 19. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz eklenecektir. Sitemizi takip etmeyi unutmayın..

Bir önceki yazımız olan Benim Tatlı Yalanım 15. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde benim tatlı yalanım, benim tatlı yalanım 15. bölüm kıyafetleri ve benim tatlı yalanım 15. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.