//Kuzgun 20. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Dila Son Bölümde Ne Giydi ?

Kuzgun 20. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Dila Son Bölümde Ne Giydi ?

Star TV ekranlarında Çarşamba günlerinin fenomen dizisi haline gelen Kuzgun dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Kuzgun 20. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Kuzgun son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Güneş’i, Kuzgun’la birarada gören Ferman öfkelenir. Dila onu zapt etmeye çalışırken kalbinin derinliklerine gömdüğü Kuzgun’a dair duygularıyla da savaşmak zorunda kalır. Kartal’ı kendi tarafına çekmesinin karşılığı olarak Kuzgun’un Güneş’le birlikte olduğunu düşünen Ferman, Kuzgun’a karşı hamleler yapmaya başlar. Kuzgun ve Cihan, Ferman’ın verdiği önemli bir açık üzerine Kuzgun’un mekanını basanların peşine düşer. Neşe’nin anlattıkları karşısında yaşadığı sarsıntıyı atlamayan Meryem, beklenmedik bir anda kendini Ferman’la karşı karşıya bulur. Şermin, Seda ile ilgili öğrendiği gerçeği Ferman’a ulaşmak için bir koz olarak kullanmaktan sakınmaz. Kuzgun, Dila’nın Ferman’ın gerçek yüzünü görebilmesi için elinden geleni yapar.

Kuzgun 20. Bölümde giyilen kıyafetler..

Dila’nın giydiği Body ve Etek; Rivus, body fiyatı 220 TL etek 420 

Kuzgun 20. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz eklenecektir. Sitemizi takip etmeyi unutmayın..

Bir önceki yazımız olan Kuzgun 19. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Dila Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde kuzgun, kuzgun 19. bölüm kıyafetleri ve kuzgun 19. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.