//Kuzgun 21. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Dila Son Bölümde Ne Giydi ?

Kuzgun 21. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Dila Son Bölümde Ne Giydi ?

Star TV ekranlarında Çarşamba günlerinin fenomen dizisi haline gelen Kuzgun dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Kuzgun 21. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Kuzgun son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Kuzgun ve Ferman arasındaki mücadelenin tam ortasında kalan Dila’nın kafasındaki soru işaretleri artmıştır. Kuzgun, Behram’ın ortaklarını yok etmek üzere harekete geçer. Artık bu savaşın sonunda sadece tek bir kazanan olacaktır. Kuzgun’un harekete geçtiğini bilen Ferman ise Kuzgun’u tamamen yok etmek için elindeki tüm kozları ortaya koyar. Kuzgun’dan aşkının karşılığını göremeyen Güneş ise kontrolünü tamamen kaybeder. Dila, Ferman’a dair şüphelerinin izini sürerken, adımlarını dikkatle atmak zorundadır. Ferman’la düğün hazırlıkları sürerken, Dila Kuzgun’u kalbinden asla atamayacağının farkındadır. İkisi arasında geçmişe ve bugüne dair sarsıcı bir yüzleşme yaşanır. Dila, Ferman’la evlenmesine birkaç gün kala hayatının en önemli yol ayrımına gelir. Öte yandan Kumru ve Cihan ise şüpheleri üstüne çeken Fırat’ın peşine düşer.

Kuzgun 21. Bölümde giyilen kıyafetler..

Dila’nın giydiği gelinlik @akaybridal

Kuzgun 21. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz eklenecektir. Sitemizi takip etmeyi unutmayın..

Bir önceki yazımız olan Benim Tatlı Yalanım 17. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde benim tatlı yalanım, benim tatlı yalanım 17. bölüm kıyafetleri ve benim tatlı yalanım 17. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.