//Mucize Doktor 14. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ?

Mucize Doktor 14. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ?

Fox ekranlarında Perşembe günlerinin fenomen dizisi haline gelen Mucize Doktor dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Mucize Doktor 14. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Mucize Doktor 14. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 14. bölümde neler olacak?

Ferman’ın sırrını öğrenen ve onunla hiç kimseyle yakınlaşmadığı kadar yakınlaşan Ali, yeni abisini bulduğunu sanır. Ama Ferman ondan bütün öğrendiklerini kendine saklamasını ister. Gerçeği söylememek Ali için zaten zorlu bir görevdir; bir de üstüne Nazlı ve Adil onu Ferman’la aralarında geçenler hakkında sorguya çekince iş iyice içinden çıkılmaz hale gelir. Diğer tarafta, vakasını garip bir şekilde kişiselleştiren Demir, kendini tekrar Tanju’nun radarında bulur. Nazlı, Ferman ve Beliz arasında geçenler yüzünden kendini suçlar. Ferman sonunda bütün hikayesini Beliz’le Ali’ye ayrı ayrı anlatır. Ali daha önce hiç tatmadığı acı bir duyguyla tanışır. Ve bu geç gelen dürüstlüğün Beliz-Ferman ilişkisini kurtarıp kurtarmayacağı belirsiz kalır.

Mucize Doktor 14. bölüm fragmanı yayımlandı mı ? Yeni bölümde neler olacak ?

Mucize Doktor 14. bölümde giyilen kıyafetler

Mucize Doktor 14. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz eklenecektir. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Ferhat ile Şirin 3. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ? başlıklı makalemizde ferhat ile şirin, ferhat ile şirin 3. bölüm kıyafetleri ve ferhat ile şirin 3. bölümde neler giyildi hakkında bilgiler verilmektedir.