//Sefirin Kızı 10. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ?

Sefirin Kızı 10. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ?

Star ekranlarında Pazartesi günlerinin fenomen dizisi haline gelen Sefirin Kızı dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Sefirin Kızı 10. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Sefirin Kızı 10. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 10. bölümde neler olacak?

Sancar gerçekleri tek başına bulacağı bir yola girer. Oyunun körebesi olmaktan sıkılmıştır. Gözlerindeki bağı atacaktır. Göreceklerine hazır değildir ama bu yoldan dönüşü de yoktur. Nare ise yıllar önce gerçekleri yüzüne bağırdığı Sancar’ı, şimdi aynı gerçeklerden korumaya çalışmaktadır. Babası Güven, Akın’ın yerini söylemek için büyük bir para karşılığı Sancar’la anlaşmak üzeredir. Nare’nin tek çaresi, babasının Akın için düzenlediği bu müzayedeye Gediz’in de katılmasını sağlamaktır. Gediz ise kartları yeniden dağıtır ve müzayedeye yeni bir soluk getirir.

Sefirin Kızı 10. bölüm fragmanı yayımlandı mı ? Yeni bölümde neler olacak ?

Sefirin Kızı 10. bölümde giyilen kıyafetler

@Zara

@zara

ayakkabı @ilvi

Ceket: @firstchanceofficial

Sweatshirt: Mango

Sweatshirt: Zara, Çizme; Mango

Sefirin Kızı 10. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz eklenecektir. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Benim Tatlı Yalanım 25. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Suna Son Bölümde Ne Giydi ? başlıklı makalemizde benim tatlı yalanım, benim tatlı yalanım 25. bölüm kıyafetleri ve benim tatlı yalanım 25. bölümde giyilen kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.