//Zemheri 8. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ?

Zemheri 8. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ?

Show ekranlarında Çarşamba günlerinin fenomen dizisi haline gelen Zemheri dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Zemheri 8. bölümde giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Zemheri 8. bölümü ile ekranlara geliyor! Peki 8. bölümde neler olacak?

 Berrak Safiye’ye böbreğini vermek için yaptırdığı tahlillerde bambaşka bir şey öğrenecektir. Berrak doktordan aldığı haberle Ayaz’ı yeniden kazanmak için büyük bir koz elde edecektir. Evliliklerinin herkesçe bilinmesini isteyen Ertan Firuze’ye babasıyla konuşması için baskı yapar. Firuze Yaşar’a kötü kalpli bir adamla evlendiğini söylemekte zorlanacaktır. Kızının Ertan’la evlendiğini hiç beklenmedik bir şekilde öğrenen Yaşar’ın tepkisi ne olacaktır? Ertan’ın verdiği hediye ile şoke olan Firuze, Ertan’ın Ayaz’la olan ilişkisini bildiğine kanaat getirir. Ertan’ın Ayaz’a ve sevdiklerine daha fazla zarar vermesinden korkan Firuze’nin bu durum karşısında alacağı önlem ne olacaktır?

Zemheri 8. bölüm fragmanı yayımlandı mı ? Yeni bölümde neler olacak ?

Zemheri 8. bölümde giyilen kıyafetler

Zemheri 8. bölümde giyilen kıyafetler ortaya çıkar çıkmaz eklenecektir. Takipte kalın.

Bir önceki yazımız olan Zemheri 7. Bölümde Giyilen Kıyafetler – Son Bölümde Neler Giyildi ? başlıklı makalemizde zemheri 7. bölüm kıyafetleri, zemheri 7. bölümde giyilen kıyafetler ve zemheri dizi sponsorlukları hakkında bilgiler verilmektedir.